Реєстрація
Послуги
Консалтинг

Ми живемо в інформаційно перевантаженому столітті. SPIKE INVEST SOLUTIONS пропонує перекласти відповідальність пошуку ринкових факторів на нас. Сфокусуйте свою увагу на створенні додаткової вартості поки ми займаємось аналізом важливих новин.

Agriculture webinar solutions
Вебінар SPIKE INVEST SOLUTIONS - це сервіс, який включає в себе детальний фундаментальний огляд макроекономіки, кон'юнктури світового і внутрішнього ринків зернових і олійних культур, базовий технічний аналіз валютних і товарних ринків, а також прогноз подальшого руху цін.
ВАРТІСТЬ: 250 $ США за місяць
ПАКЕТ ВКЛЮЧАЄ:
Вебінар
Agriculture webinar solutions проводиться в форматі вебінару кожного вівторка о 9:30. У вас буде змога приймати участь у дискусії, а також задавати питяння в процесі презентації.
Вебінар
Матеріали
По закінченню вебінара ви отримаєте PDF версію презентації та відео файл.
Матеріали
Технічний Аналіз
Технічний аналіз – це метод для прогнозування руху цін, який використовується провідними гравцями ринку. В цьому вебінарі ми проводимо графічний аналіз різних біржових культур та спредів між ними з цілю визначення ключових точок для зайняття позицій, а також виходу з них.
ВАРТІСТЬ: 250 $ США за місяць
ПАКЕТ ВКЛЮЧАЄ:
Вебінар
Технічний аналіз проводиться в форматі вебінару кожного понеділка об 11:30. У вас буде змога приймати участь у дискусії, а також задавати питяння в процесі презентації.
Вебінар
Матеріали
По закінченню вебінара ви отримаєте PDF версію презентації та відео файл.
Матеріали
Hot-Line Solutions:
Перед прийняттям торгового рішення про продаж або купівлю у Вас завжди є можливість проконсультуватися в телефонному режимі з аналітиками компанії SPIKE INVEST SOLUTIONS та отримати незалежну оцінку поточної ситуації на ринку.
ВАРТІСТЬ: 250 $ США за місяць
ПАКЕТ ВКЛЮЧАЄ:
Вхідний дзвінок
Аналітики компанії SPIKE INVEST SOLUTIONS інформують про ситуацію на ринках, тенденції руху цін і подальші стратегії купівлі/продажів аграрної продукції.
Вхідний дзвінок
Вихідний дзвінок
Аналітиками SPIKE INVEST SOLUTIONS після важливих новин та звітів USDA, а також у разі істотної зміни цін на біржових ринках або фізичному ринку України.
Вихідний дзвінок
Full Support Solutions:
Продукт включає в себе всі вище перераховані продукти, а також щонедільні та щомісячні звіти. Також ви отримаєте повноцінний супровід на кожному з этапів купівлі/продажу аграрної продукції.
ВАРТІСТЬ: 500 $ США за місяць
ПАКЕТ ВКЛЮЧАЄ:
Вебінар
Ставайте частиною щотижневих вебінарів в основі яких огляд ключових факторів впливу на ціну зернових і олійних культур, а також, визначення тренду зміни цін як в короткостроковій, так і довгостроковій перспективах.
Вебінар
Гаряча лінія
Аналітики SPIKE INVEST SOLUTIONS інформують про ситуацію на ринках, тенденції руху цін і подальші стратегії купівлі/продажів аграрної продукції.
Гаряча лінія
Аналітичний звіт
Оскільки ринок завжди динамічно розвивається, ми будемо постійно тримати вас в курсі останніх подій і ринкових тенденцій, що допоможе вам бути більш гнучким в прийнятті рішень.
Аналітичний звіт
Будування індивідуальної стратегії
Ми беремо до уваги всіх відомі нам фактори при побудові максимально ефективної стратегії торгівлі аграрною продукцією. Ми фокусуємось на культурах, які вирощує компанія, вираховуємо вартість та доцільність їх зберігання, а також, потенціал зростання чи падіння цін.
Будування індивідуальної стратегії