Реєстрація
Послуги
Навчання

В аграрній сфері інформація та вміння її використати є одним з найважливіших критеріїв успіху. SPIKE INVEST SOLUTIONS пропонує тренінги, вебінари та навчальні відео, які проводяться провідними аналітиками галузі. Наша ціль дати знання, розуміння та розвинути навики тим, хто цього прагне, а також прискорити персональне зростання кожного з наших партнерів.

 

“Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники.”
Т. Фулпер

Hedge Training Solutions
Price making solutions
SWAP Solutions
Хеджування цінових ризиків
Даний сервіс допоможе вам зрозуміти що таке хедж, які практичні методи можливо використовувати в Україні та як керувати своїми ціновими ризиками. Ми навчаємо таким речам як: опціони call and put, короткострокове та довгострокове хеджування, а також переваги використання форвардних контрактів.
Фундаментальні фактори ринку
Ми в деталях розкажемо вам і навчимо розуміти різні фактори ринку, а саме: що таке волатисьність, ліквідність, формування цін різних зернових та олійних культур, попит та пропозиція, фундаментальні та технічні фактори та багато іншого.
СВОП контракт, як метод хеджування
Даний сервіс детально ознайомить вас з СВОП контрактами. Ви зрозумієте як вони працюють, яким чином вони зменшують цінові ризики, їх використання, позитивні та негативні аспекти, яким чином їх можливо адаптувати під реалії українського ринку.