Реєстрація
Послуги
Управління позицією

Поки ви професійно вирощуєте врожай, дозвольте професіоналам збільшити ваші прибутки.

Управління активами
Управління позицією - це продукт, який орієнтований на виробників. Ми пропонуємо вам гарантовану ціну продажу, яка буде не нижчою від середньої ціни за маркетинговий рік. Також ви отримуватимете консультації та аналітику по аграрному ринку від провідних експертів нашої компанії впродовж всього року.
ВАРТІСТЬ: 5 $/тонна
ПАКЕТ ВКЛЮЧАЄ:
Що ми пропонуємо
Ми пропонуємо вам гарантовану ціну продажу вашої продукції, яка буде вищою від середньої ціни за маркетинговий рік. Ціни, використані для розрахунку середньої вартості продукту за рік беруться кожного дня з незалежного джерела інформації REUTERS. SPIKE INVEST SOLUTIONS фіксує ціну на момент надання рекомендації для продажу товару. Вибір контрагента залишається за вами.
Що ми пропонуємо
Наші гарантії
Якщо ми порадили вам продати ваш продукт по ціні нижче від середньої поточного маркетингового року, компанія SPIKE INVEST SOLUTIONS відшкодує вам різницю між фіксованою ціною продажу та середньою. SPIKE INVEST SOLUTIONS завжди виконує свої фінансові зобов'язання, оскільки її гарантом є компанія з багаторічним досвідом та відмінною репутацією Spike Trade.
Наші гарантії
Прибуток
Якщо ми порадили вам продати ваш продукт вище середньої ціни, різниця (дохід) між зафіксованою ціною продажу та середньою за поточний маркетинговий рік ділиться навпіл.
Прибуток